Strážci Lady Ryany
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strážci Lady Ryany

Strážci Lady Ryany
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Žádost o přijetí:William Wormtongue

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Vinettucz




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 15. 12. 11

Žádost o přijetí:William Wormtongue Empty
PříspěvekPředmět: Žádost o přijetí:William Wormtongue   Žádost o přijetí:William Wormtongue Icon_minitimeThu Dec 15, 2011 10:06 pm

Příběh:
William se narodil v malé zapomenuté vesničce na "kraji světa". Jeho otec byl řemeslník. Uměl dělat s tou nejjemnější látkou a i s tím nejtvrdším kovem. William vyrůstal spokojeně, učily ho pokoře a píly, ale jednou se stalo něco co nikdo nečekal, William měl ten den narozeniny vše probíhalo vítečně, ale v noci napadli Goblini vesničku. Malý 6letý William jakmile to viděl začal utíkat. Utíkal a utíkal, nevěděl kudy kam. Pořád běžel, šlo mu o život. Za ním běželo několik goblinů. Když v tom doběhl k dolu, před dolem stál starý trpaslík a pokuřoval ze své fajfky, vedle něj leželo kladivo. "Copak, copak mladé?" Kouknul na něj trpaslík.."Oni, oni jdou po mě. Goblini." To je jediné co stačil říci, pak už to i sám kovář viděl, běžící gobliny byli čím dál blíž. Kovář vstal a řekl:"Co to má jako bét? Kdyť to jsou sráči!" Zasmál se a vzal kladivo, došel k chlapci a postavil se před něj. Začal z gobliny bojovat, během chvíle je zabil. Přijal malého Williama jako svého pomocníka, nejdřív mu pouze nosil rudu a náčiní. Po čase ho nechal i kopat a kovat v jeho trpasličí kovárně. Byli zase Williamovi narozeniny, měl 24 let, ráno se vzbudil a na stole uviděl dopis. Vstal a začal ho číst:"Milý Williame, už je mi mnoho let a moje rodina pořád čeká, že příjdu. Už čeká přes 40 let. Musím se za ní vrátit. Promiň Williame, v kovárně pod výhní leží můj deník s mými zápisky najdi ho a nech si jej. Mimoto mám pro tebe dárek. Sbal si své věci a běž na sever. Po chvíli narazíš na pláž, bude tam na tebe čekat můj dobrý kamarád s lodí. Odveze tě, odveze tě pryč odsud, budeš moci začít úplně nový život. Doufám, že jsem tě připravil dostatečně. S pozdravem Barza jo a nezapomeň na to co jsem tě naučil, nikdy nevypij víc jak 10 korbelů piva. Hehehe."

Očekávám od gildy:
Fajn lidi, dobré zázemí a občas nějáké ty guildovní akce

Nabízím:
Programátorské schopnosti v oblasti webu, craftování věcí

Hra:William Wormtongue
GP:Vinettucz
ICQ:373455888
E-mail:Snowmastercz(zavináč)gmail.com
Povolání:Řemeslník
Podpovolání:Kovotepec
Návrat nahoru Goto down
Grifit




Poeet p?íspivku : 1
Age : 36
Registration date : 14. 01. 08

Žádost o přijetí:William Wormtongue Empty
PříspěvekPředmět: Žádost o přijetí:William Wormtongue   Žádost o přijetí:William Wormtongue Icon_minitimeFri Dec 16, 2011 5:43 pm

Pěkný příběh no můj názor je takový, že jsem PRO. Jednak crafta potřebujeme jako sůl navíc už sem měl tu čest ho potkat ve hře tak vím o koho jde a ta nabídka webu taky nezní špatně :-) páč by nebylo špatné mít web s novými postavami aby byl taky aktuální.
Návrat nahoru Goto down
AndrosCairDúath




Poeet p?íspivku : 2
Age : 33
Registration date : 11. 05. 08

Žádost o přijetí:William Wormtongue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí:William Wormtongue   Žádost o přijetí:William Wormtongue Icon_minitimeFri Dec 16, 2011 8:20 pm

Tak tak ... souhlasim s Grifitem ... Remeslnika uvitame ... a ty schopnosti co se tyce webu taky nebudou k zahozeni Wink .... co se me tyce ... prijak bych ho za adepta a ozkousime Smile
Návrat nahoru Goto down
Marek
Gildmaster
Gildmaster
Marek


Poeet p?íspivku : 7
Age : 40
Registration date : 13. 01. 08

Žádost o přijetí:William Wormtongue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí:William Wormtongue   Žádost o přijetí:William Wormtongue Icon_minitimeSat Dec 17, 2011 12:09 am

no já myslím že tě můžem přijmout za adepta Smile
Návrat nahoru Goto down
Soren Etham




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 29. 01. 08

Žádost o přijetí:William Wormtongue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí:William Wormtongue   Žádost o přijetí:William Wormtongue Icon_minitimeThu Dec 22, 2011 2:25 am

Ahoj bohužel jsi testem neprošel z důvodu že jsem od pár lidi sem slyšel různé stížnosti atd..Tak přeji hodně štěstí ve hrani a mnoho úspěchu..snad to vyjde jinde santa pokud budeš chtít nějaké detaily ohledně rozhodnuti tak icq máš tak mi napiš ..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Žádost o přijetí:William Wormtongue Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí:William Wormtongue   Žádost o přijetí:William Wormtongue Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Žádost o přijetí:William Wormtongue
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Strážci Lady Ryany :: Pro zájemce :: Přihlášky-
Přejdi na: