Strážci Lady Ryany
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strážci Lady Ryany

Strážci Lady Ryany
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Žádost o přijetí -> Andulák

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Andulák




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 16. 01. 12

Žádost o přijetí -> Andulák Empty
PříspěvekPředmět: Žádost o přijetí -> Andulák   Žádost o přijetí -> Andulák Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:41 am

Zdravím

Příběh:
Jednoho dne se v Elvandarské vesnici, hluboko v lesích ,narodila postaršímu elfskému páru dcera . Radosti bylo o to více , že to bylo jejich první dítě .
Rozhodli se ji pojmenovat Anduliss. Matka Ithradiel , živící se znalostí zvěří , většinu dne trávila běháním po lesích , proto maličká Anduliss byla sveřena pod ochranu otce Menhryna , kovářského mistra.
Mládí s ním prožila hlavně v dole a s kladívkem u výhně , kde nabrala mnoho síly a znalost ostří šavlí .
Na Menhrynovi již byl znát věk a léta tvrdé práce , proto nechával své vynálezy ozkoušet své nejbližší , Anduliss .
Zde otec nalezl um své dcery , která si po léta dřiny nadanně rozumněla s válečnickou výzbrojí ...
Menhryn neváhal a zašel společně s Anduliss za Mistrem válečníků Lindrilovi , ten slíbil otci , že ji prověří ,zda je schopna se učit pod jeho velením...

Uplynul nějaký čas a o Anduliss ani Lindrilovi nebylo slechu ani vidu ...
Otec s matkou už propukali smutku a zoufalství ,když jednoho dne se na mýtině objevili dvě postavy směřující do města.
Celá vesnica byla v pozdvižení a v mírné nervozitě , jelikož se nemohli dohádat kdo se to k nim vlastně blíží ...
V tu chvíli zvolala stráž "Hle ! Lindril se vrací !" a všichni začali jásat včetně Ithradiel s Menhrynem ...
"Anduliss se nám vrátila!" Dvojice vešla mezi dav zvědavých elfů , kde mnozí začali slavostně objímat Lindrila a ostatní vřískali nadšením .
Mezi davem se prodíral Menhryn a hned za ním Ithradiel... Když se konečně dostali k Lindrilovi , uviděli po jeho boku urostlou elfku , v lesklé plátové zbroji.
Byla to Anduliss , která se změnila k nepoznání ... Mohutným obětím přivítala rodiče , kteří byli užásem mimo.

Anduliss už čekal jen poslední úkol , aby se stala Mistryní mezi válečníky, musela předstoupit před Radou Starších elfů ...

Herní postava -> Anduliss Navi's
Level -> 36
Povolání;podpovolání -> Válečník ; Zuřivý Bojovník
GP Nick -> Andulák.
Skype -> martyp65

Co očekávám od Gildy ? -> Tak v prvé řadě dobrý kolektiv ( což věřím , že máte jinak bych nepsal že (-: ) , dále sem tam tu výpravičku a v poslední řadě výpomoc v nouzi
Co naoplátku mohu nabídnout ? -> z mé strany seriózní jednání , výpomoc jak v dungách tak mimo , popřípadě i nějaký ten zlaťák ku prospěchu (-:

Další info -> jako druhou postavu mám rozjetou zaříkavačku ( nejspíš strážce lesa ) a třetí je zatím v nedohlednu

Díky za odpověď(i)
Návrat nahoru Goto down
Marek
Gildmaster
Gildmaster
Marek


Poeet p?íspivku : 7
Age : 40
Registration date : 13. 01. 08

Žádost o přijetí -> Andulák Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí -> Andulák   Žádost o přijetí -> Andulák Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 1:37 am

No můj názor je že kvalitních lidí není nikdy dost... já jsem proto PRO ale vzhledem k tomu že se naše gilda nezadržitelně rozrůstá a nechceme aby se u nás někdo cítil nevyužitě, musí to zhodnotit všichni...
Proto chvilku strpení....
Návrat nahoru Goto down
Kromus




Poeet p?íspivku : 1
Age : 32
Registration date : 17. 12. 11

Žádost o přijetí -> Andulák Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí -> Andulák   Žádost o přijetí -> Andulák Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 11:38 am

Me osobne je to jedno pac stavaj se chvilky kdy tu neni grif a je potřeba war ale zase abysme nechodili dungy ve 20 lidech
Návrat nahoru Goto down
AndrosCairDúath




Poeet p?íspivku : 2
Age : 33
Registration date : 11. 05. 08

Žádost o přijetí -> Andulák Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí -> Andulák   Žádost o přijetí -> Andulák Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:26 pm

Já bych to viděl tak, že bychom tě mohli vzít za adepta a zjistilo by se jednak teda jaký tedy jsi a také jestli se uplatníš nebo jestli nás tu už bude moc.
Návrat nahoru Goto down
Marek
Gildmaster
Gildmaster
Marek


Poeet p?íspivku : 7
Age : 40
Registration date : 13. 01. 08

Žádost o přijetí -> Andulák Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí -> Andulák   Žádost o přijetí -> Andulák Icon_minitimeTue Jan 17, 2012 12:31 pm

takže tě poprosím najdi mě ve hře a já tě přijmu za adepta.
Návrat nahoru Goto down
Marek
Gildmaster
Gildmaster
Marek


Poeet p?íspivku : 7
Age : 40
Registration date : 13. 01. 08

Žádost o přijetí -> Andulák Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí -> Andulák   Žádost o přijetí -> Andulák Icon_minitimeThu Mar 01, 2012 4:49 pm

Anduliss Navi's se stala plnohodnotnou členkou.
Gratulujeme
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Žádost o přijetí -> Andulák Empty
PříspěvekPředmět: Re: Žádost o přijetí -> Andulák   Žádost o přijetí -> Andulák Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Žádost o přijetí -> Andulák
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Strážci Lady Ryany :: Pro zájemce :: Přihlášky-
Přejdi na: