Strážci Lady Ryany
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strážci Lady Ryany

Strážci Lady Ryany
 
PříjemGalleryHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Co to vlastne to RP je ?

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Akatosh




Poeet p?íspivku : 1
Age : 31
Registration date : 14. 01. 08

Co to vlastne to RP je ? Empty
PříspěvekPředmět: Co to vlastne to RP je ?   Co to vlastne to RP je ? Icon_minitimeFri Jan 25, 2008 2:33 am

Tu je něco proty co sou liný se podívat na web.... Very Happy

Na úvod pro ty, kteří slyší výraz RP poprvé - RP je zkratka RolePlaying - čili hraní role. Jde o hraní role postavy, za níž hrajete ve hře. Co to znamená? Znamená to, že za postavu máte hrát takovým způsobem, jako byste byli daná postava, pohybující se ve fantasy světě. To znamená jmenovat se, chovat se, mluvit tak, jak by to asi dělala postava ve fantasy světě

tohle je presne ta vec ktera mi docela v gilde bo kdekoli na midce docela chybý.... a to RP.. uroven RP co nase gilda hraje stoji za prd... aspon co si ja myslim. opravdu RP hracu je v gilde jen par. nejde jen oto pobihat pred bankou a na kazdeho rvat Pane Pane Pane a tak. jde i oto proste pusobit jako ta postava. Treba ja hraju za maga a taky se podle toho snazim podridit.. hraju RP sileneho maga takze delam vylomeniny např.. pořademe si s Pinkym vlastni Q vedeme ruzne rozhovory na ruzna temata ze sveta Midkemie a tak. Proste pouzivam v podstate pouze RP vyrazi... tzn. nepouzivam slova jako runebook... Gate...Regy a tak. jenomze k cemu je moje snaha kdyz pak ke mne nekdo prijde a oznami mi "hej hodis na na trh? udelas mi gate me totiz dosli regy" tohle me dokaze dobre vytocit Smile. Proste timhle mim proslovem bych chtel poprosit gildu aby svim postavam dala nejakou identitu a hrali opravdu za svoji postavu abysme si taky uzili nejakou tu prdel... bo to rovnou muzeme jit na DP stat uprostred mesta a řvat "Volná Buchna"

No nekdo sem ten prvni prispevek napsat musel tak sem to byl ja Very Happy:D (sorry za chyby Very Happy) Cool
Návrat nahoru Goto down
Pinky




Poeet p?íspivku : 1
Age : 32
Location : jestliže jkde vše podle plánu, někde se stala chyba
Registration date : 14. 01. 08

Co to vlastne to RP je ? Empty
PříspěvekPředmět: Re: Co to vlastne to RP je ?   Co to vlastne to RP je ? Icon_minitimeFri Jan 25, 2008 2:44 am

Akate to bylo moc výstižné, sám bych to líp nepopsal.... lidi opravdu se sebou začněte něco dělat, ono když člověk jako já nebo Akatosh začneme hrát RP a někdo nás sprostě odbyje že na to teď není čas, ať makáme, tak to opravdu zamrzí, RP hrajeme pro pobavení svoje i pro pobavení jiných, tak to respektujte a zkuste se zapojit....
Návrat nahoru Goto down
 
Co to vlastne to RP je ?
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Strážci Lady Ryany :: Ostatní :: RP a RPG-
Přejdi na: